Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ rotary electrical connector ] mecz 86 produkty.
4.5GHz RF Koaksjalne Rotacyjne Złącze Jednoręczno-Kanalowe Pierścienie Ślizgowe w Kompaktnych Pierścieniach Ślizgowych
| Nazwa: | Współosiowe złącze obrotowe |
|---|---|
| Kanały: | Samotny |
| Cechy: | Lekkie |
Materiał uderzeniowy Złącze elektryczne z obrotowym pierścieniem ślizgowym
| Opcjonalnie: | Prędkość obrotowa |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto - złoto |
| Typowym zastosowaniem: | stół obrotowy |
Obrotowy interfejs elektryczny o rezystancji 1000 MΩ @ 500 VDC dla urządzenia testującego
| Liczba obwodów: | 4 bieguny złoty kontakt |
|---|---|
| Precyzja: | wysoka precyzja |
| Stopień ochrony: | IP54 lub wyższy |
Włókno optyczne, łącze obrotowe, hybrydowy pierścień ślizgowy
| Zakres długości fali: | 650-1650nm (dostosowane) |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | <0,5dB |
| Tętnienia strat wtrąceniowych: | <2dB |
8 obwodów przez pierścień ślizgowy z otworem przesyłający energię elektryczną HF i sygnały USB
| Liczba obwodów: | 8 obwodów |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 5 A na obwód |
| Prędkość robocza: | 0 ~ 200 obr./min |
Wielokanałowe złącze obrotowe z pierścieniami ślizgowymi Ethernet 5A
| Aktualna ocena: | 5A |
|---|---|
| Liczba obwodów: | 12 |
| Prędkość robocza: | 0-300 obr./min |
12 Obwód 5A Elektryczne złącze obrotowe Niska rezystancja styku przez średnicę 60 mm
| Liczba obwodów: | 12 |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 5A |
| Prędkość robocza: | 0-300 obr./min |
3-kanałowy elektryczny koaksjalny łącznik obrotowy z zakresem częstotliwości 3 GHz
| Zakres częstotliwości: | DC do 18 GHz |
|---|---|
| Moc szczytowa, maks: | 1500 W przy 1 GHz |
| Faza WOW (stopnie maks.): | 1° |
Jednokanałowy pierścień ślizgowy z obrotowym złączem RF 18 DC GHz ze złączami żeńskimi SMA
| Zakres częstotliwości: | DC do 18 GHz |
|---|---|
| Moc szczytowa, maks: | 1500 W przy 1 GHz |
| Faza WOW (stopnie maks.): | 1° |
Elektryczny kapsułkowy złącze obrotowe 56 obwód 240V złącza ślizgowy pierścień
| Obwody: | 56×2A |
|---|---|
| napięcie: | 240V VDC/DC |
| Opór dynamiczny: | ≤35mΩ |

