Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ rotary electrical connector ] mecz 86 produkty.
Znakomicie zaprojektowany pierścień ślizgowy kapsułki z 18 obwodami o niskim poziomie szumów elektrycznych
| Liczba obwodów: | 18 |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
| Długość przewodu: | 250 mm (opcjonalnie) |
Super Mini Capsule Slip Ring 6 obwodów 48VAC Volatge z niskim hałasem elektrycznym
| Liczba obwodów: | 6 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
12 obwodów Ślizgowy pierścień wysokiej częstotliwości 50 obr./min
| Rodzaj: | Elektryczne |
|---|---|
| Charakterystyka: | Wysoka częstotliwość |
| Nazwa: | 12 obwodów |
Mini 5-kanałowy fotoelektryczny hybrydowy pierścień ślizgowy IP65 IP67 300 obr./min
| Numer kanału: | 5 |
|---|---|
| Rozmiar ołowiu: | Φ26/Φ38*119 |
| Zakres długości fali: | 850-1550 |
7-kanałowy pierścień ślizgowy światłowodu Brak tarcia stykowego Długa żywotność 10 milionów obr./min
| Numer kanału: | 7 |
|---|---|
| Zakres długości fali: | 850-1550 |
| Strata wtrąceniowa: | < 4 dB |
8 obwodów przez pierścień ślizgowy z otworem przesyłający energię elektryczną HF i sygnały USB
| Liczba obwodów: | 8 obwodów |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 5 A na obwód |
| Prędkość robocza: | 0 obr./min ~ 200 obr./min |
Wysokiej częstotliwości pierścień ślizgowy, IP65 lub IP68, 23dBm
| Liczba obwodów: | 1 |
|---|---|
| Rozmiar ołowiu: | Φ17/Φ26*27,5 |
| Zakres długości falimaks.: | 650-1650nm (dostosowane) |
Rozwiązania pierścieni ślizgowych ze szlachetnego metalu Elektryczne i światłowodowe złącze obrotowe
| Obwody: | 3 obwody |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40 ℃~+80 ℃ |
| Prędkość robocza: | 0 ~ 40000 obr./min |
RF Koaksjalny Złącze obrotowe podwójny kanał Pierścienie ślizgowe IP60 z kompaktowymi pierścieniami ślizgowymi Szybkość do 30 obr./min
| Prędkość obrotowa, maks.: | 30 obr./min |
|---|---|
| Poziom ochrony IP: | IP60 |
| Czas życia, min.: | 5 milionów obrotów |
Dwu kanałowy pierścień ślizgowy IP60 dla koaksialnych złączy wirujących RF z kompaktowym pierścieniem ślizgowym sygnalizacyjnym do prędkości do 60 obr. min.
| Prędkość obrotowa, maks.: | 60 obr./min |
|---|---|
| Poziom ochrony IP: | IP60 |
| Czas życia, min.: | 5 milionów obrotów |

