Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ rotary electrical connector ] mecz 86 produkty.
300 obrotów na minutę Włókno optyczne 3 kanał IP65 IP67 23dBm
| Liczba obwodów: | 3 |
|---|---|
| Rozmiar ołowiu: | Φ26/Φ38*119 |
| Zakres długości fali: | 850-1550 |
3-kanałowe połączenie wirówkowe z prędkością obrotową 60 obr./min i częstotliwością do 3 GHz
| Liczba kanałów: | 3 kanały |
|---|---|
| Prędkość obrotowa: | 60 obr./min |
| Materiał obudowy: | Stopy aluminium |
Super mini obrotowy pierścień ślizgowy obsługujący transmisję wielu sygnałów
| Liczba obwodów: | 5 |
|---|---|
| OD: | 5,5 mm |
| Aktualna ocena: | 1A na przewód |
Kompaktowy hybrydowy pierścień ślizgowy Światłowodowe obrotowe złącze do nadzoru wideo
| Liczba obwodów: | 1 |
|---|---|
| Rozmiar ołowiu: | Φ10/Φ24*18 |
| Zakres długości fali: | 850-1650 |
Jednokanalizowe połączenie obrotowe włókna optycznego 1550nm
| Liczba obwodów: | 1 |
|---|---|
| Rozmiar ołowiu: | Φ6,8/Φ15,2*28 |
| Zakres długości fali: | 650-1650nm (dostosowane) |
24-obwodowe miniaturowe obrotowe interfejsy elektryczne z pierścieniem ślizgowym w kompaktowej kapsułce
| Aktualna ocena: | 2A na przewód |
|---|---|
| Liczba obwodów: | 24 |
| Cechy: | niskie tarcie |
Jednokanalizowy łącznik obrotowy z włókna optycznego 1650nm
| Liczba obwodów: | 1 |
|---|---|
| Rozmiar ołowiu: | Rozmiar ołowiu |
| Zakres długości fali: | 650-1650nm (dostosowane) |
Wielkiej pojemności łącz obrotowy z włókna optycznego 300 obr / min 4 kanały
| Liczba obwodów: | 4 |
|---|---|
| Rozmiar ołowiu: | Φ26/Φ38*119 |
| Zakres długości fali: | 850-1550 |
Poziom ochrony jednokanałowego złącza obrotowego z włókna optycznego wynosi nawet IP68
| Liczba obwodów: | 1 |
|---|---|
| Rozmiar ołowiu: | Φ17/Φ26*27,5 |
| Zakres długości fali: | 650-1650nm (dostosowane) |
Współosiowe złącze obrotowe o wysokiej częstotliwości Mały rozmiar Jedno rozwiązanie z pierścieniem ślizgowym
| Zakres częstotliwości: | DC do 18 GHz |
|---|---|
| Moc szczytowa, maks: | 3 KW na poziomie morza 100 W na 15000 m |
| Prędkość obrotowa, maks: | 100 obr./min |

