Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ rotary electrical connector ] mecz 86 produkty.
Mniature Slip Ring Connector 44 Obwody LPMS-44S
| Liczba obwodów: | 44 |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
| Aktualna ocena: | 1A |
Miniaturowy pierścień ślizgowy z 6 obwodami w kompaktowej konstrukcji ze złocisto-złotymi stykami
| Liczba obwodów: | 6 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
Super Mini Slip Ring USB2.0 Sygnał 10 obwodów
| Liczba obwodów: | 10 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
Pierścień ślizgowy ze stali nierdzewnej 316, wysoki prąd, 4000VAC, 50A
| Nazwa: | Pierścień wciągarki kablowej/szczotki węglowej |
|---|---|
| Prędkość robocza: | 0 ~ 100 obr./min |
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ +75 ℃ |
Miniaturowy kapsułkowy pierścień 30 obwodów z kontaktami z złota na złoto
| Liczba obwodów: | 30 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
Miniaturowe pierścienie ślizgowe sygnału USB Stabilizator kamery 1 obwód 500 obr./min
| napięcie: | 48 V AC/DC |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
| Prędkość robocza: | 0 ~ 500 obr./min |
12-obwodowy pierścień ślizgowy 5A z otworem 25,4 mm do generatorów wiatrowych
| Przez średnicę: | 25,4 mm |
|---|---|
| Prąd pierścieniowy: | 12 |
| Prędkość robocza: | 0 ~ 300 obr./min |
Miniaturowy pierścień ślizgowy 12 obwodów LPM-12H
| Liczba obwodów: | 12 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
24 obwody 500VAC/DC przelotowy pierścień ślizgowy z ochroną IP54 do transmisji sygnałów analogowych i cyfrowych
| Całkowity: | 24CKT |
|---|---|
| Szczegół: | 24X10A |
| Napięcie znamionowe: | 500 V AC/DC |
Wysokiej częstotliwości optyczny pierścień ślizgowy, małe rozmiary, lekka waga
| Numer kanału: | 1 |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40~+70℃ |
| Moc szczytowa, maks: | 1500 W |

