Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ rotary electrical connector ] mecz 86 produkty.
Jednokanalizowy złącze obracające włókna optyczne 1650nm Niska strata wstawienia Dostosowalne
| Liczba obwodów: | 1 |
|---|---|
| Zakres długości fali: | 650-1650nm (dostosowane) |
| Strata wtrąceniowa: | <3 dB |
Obrotowe złącze światłowodowe 1-kanałowe 650-1650nm IP68 2000 obr./min
| Numer kanału: | 1 |
|---|---|
| Zakres długości fali: | 650-1650 nm |
| Strata wtrąceniowa: | <2dB |
Elektryczny obrotowy pierścień ślizgowy 12 obwodów LPC-1C1202
| Długość kapsułki: | 39,8 mm |
|---|---|
| Liczba obwodów: | 12 obwodów |
| IP: | 54 lub więcej |
Jednokanalizowe złącze obrotowe z pierścieniem ślizgowym z zakresem częstotliwości DC do 18 GHz i obudową ze stali nierdzewnej
| Zakres częstotliwości: | DC do 18 GHz |
|---|---|
| Moc szczytowa, maks: | 1500 W przy 1 GHz |
| Faza WOW (stopnie maks.): | 1 ° |
50 GHz RF Rotary Joint/Slip Ring z wysoką prędkością pracy
| Zakres częstotliwości: | DC do 50 GHz |
|---|---|
| Moc szczytowa, maks: | 1500 W przy 1 GHz |
| Faza WOW (stopnie maks.): | 1° |
Dwójkanałowy łącznik optyczny obrotowy 300 obr./min IP65
| Liczba obwodów: | 2 |
|---|---|
| Rozmiar ołowiu: | Φ26/Φ38*119 |
| Zakres długości fali: | 850-1550 |
IP68 Włókno optyczne łącznik obrotowy 2000 obrotów na minutę w trudnych warunkach
| Numer kanału: | 1 |
|---|---|
| Zakres długości fali: | 650-1650 nm |
| Strata wtrąceniowa: | <2dB |
Złącza obrotowe światłowodowe 23dBm IP40 50mm złoty do złotego 2000 obr./min optyczny pierścień ślizgowy
| Aktualna ocena: | 2A na przewód |
|---|---|
| Materiały mieszkaniowe: | Stopy aluminium |
| Prędkość robocza: | 2000 obr./min maks. |
6A Current 0~10rpm Rotary Slip Ring with φ38mm Vias for Automation Equipment
| Nazwa produktu: | Sprzęt automatyki Pierścień Pierścień-LPT038-0706-02PE-02E2 |
|---|---|
| Obwody: | 7 obwodów*6A 2*PE+2*100m Ethernet |
| Woltaż: | 480 V AC |
0 - 200 obrotów na minutę przez otwór elektryczny
| Liczba obwodów: | 8 obwodów |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 5 A na obwód |
| Prędkość robocza: | 0 ~ 200 obr./min |

