Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ rotary electrical connector ] mecz 86 produkty.
1 kanałowy światłowodowy pierścień ślizgowy SM MM 2000 obr./min IP65 IP68
| Rodzaje włókien: | SM lub MM |
|---|---|
| Numer kanału: | 1 |
| Zakres długości fali: | SM: 1270-1650NM, MM: 650-1300nm |
LPM-30B 30 pierścieni ślizgowych 1A 240V AC 300 obr./min
| Numer obwodu: | 30 |
|---|---|
| Obecna ocena: | 1a |
| Woltaż: | 240 V AC |
Wysokiej częstotliwości pierścień ślizgowy DC-6GHz dla anten radarowych 100RPM
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość obrotowa: | 100 obr./min |
| Materiał nakrętki: | Mosiądz |
Pierścień ślizgowy 3-kanałowego złącza obrotowego Wspólne prowadzenie tlenu i acetylenu
| Media: | Powietrze |
|---|---|
| Ciśnienie: | 0-1MPa |
| Średnica zewnętrzna: | Φ100mm |
95 obwodów Pneumatyczne, hydrauliczne i elektryczne zintegrowane pierścienie ślizgowe z 10 milionami obrotów
| Obwody: | 95 obwodów |
|---|---|
| Stopień ochrony IP: | Ip 54 |
| Zastosowanie: | Elektrociepłownia |
Wysokiej częstotliwości pierścień ślizgowy 50 obrotów na minutę maksymalnie 30 obwodów
| Prędkość robocza: | maks. 50 obr./min |
|---|---|
| Liczba obwodów: | 30 |
| napięcie: | 240 V AC/DC |
Zintegrowany pierścień ślizgowy JINPAT, elektryczny + USB+HDMI+Ethernet
| Moc światła: | 23dBm |
|---|---|
| Typ średni: | Powietrze |
| Tatal: | 36 CKT |
High Frequency RF Slip Ring 50MHz-3GHz SDI Signal Low Noise
| Przepustowość łącza: | 50 mHz-3Ghz |
|---|---|
| Typ sygnału: | SDI |
| Ocena ochrony: | IP54 |
Wytrzymałe połączenie kabla światłowodowego 6 kanału 300 obr./min IP65
| Liczba nasion obwodowych: | 6 |
|---|---|
| Rozmiar ołowiu: | Φ26/Φ38*119 |
| Zakres długości fali: | 850-1550 |
Optyczny pierścień ślizgowy 1-kanałowy o wysokim poziomie ochrony IP65
| Rodzaje włókien: | SM lub MM |
|---|---|
| Kwalifikacja IP: | Do IP65 |
| Temperatura pracy: | -20 do 65 C |

