Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ rotary electrical connector ] mecz 86 produkty.
IP68 Włókno optyczne łącznik obrotowy 2000 obr./min FORJ ze stali nierdzewnej
| Materiały mieszkaniowe: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Obwody: | 1 |
| Zakres długości fali: | 650-1650 nm |
2-kanałowe współosiowe złącze obrotowe z pierścieniem ślizgowym Działa płynnie i niezawodnie
| Specyficzna impedancja: | 50Ω/75Ω |
|---|---|
| Prędkość robocza: | 0-100 obr./min |
| Temperatura pracy: | -40℃~ +80℃ |
Jeden kanał obrotowy pierścień ślizgowy 18 GHz ze złączem żeńskim SMA Wiele modeli pierścieni ślizgowych
| Zakres częstotliwości: | DC do 18 GHz |
|---|---|
| Moc szczytowa, maks: | 1500 W przy 1 GHz |
| Faza WOW (stopnie maks.): | 1° |
Dwukanałowy pierścień ślizgowy współosiowego złącza obrotowego RF 4,5 GHz w kompaktowym pierścieniu ślizgowym sygnału
| Prędkość obrotowa, maks.: | 60 obr./min |
|---|---|
| Poziom ochrony IP: | IP60 |
| Czas życia, min.: | 5 milionów obrotów |
Hybrydowy pierścień ślizgowy 24 obwody o niskim poziomie hałasu elektrycznego
| Liczba obwodów: | 24 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
RF Koaksjalny Rotary Joint pojedynczy i dwukanałowy pierścienie ślizgowe IP60 w kompaktowych pierścieniach ślizgowych sygnału
| Prędkość obrotowa, maks.: | 60 obr./min |
|---|---|
| Poziom ochrony IP: | IP60 |
| Czas życia, min.: | 5 milionów obrotów |
RF Koaksjalny Złącze Rotacyjne Dwu-kanałowe Pierścienie ślizgowe IP40 z kompaktowymi pierścieniami ślizgowymi
| Prędkość obrotowa, maks.: | 50 obr./min |
|---|---|
| Poziom ochrony IP: | IP40 |
| Czas życia, min.: | 5 milionów obrotów |
48-kanałowe pierścienie ślizgowe Pneumatyczne obrotowe złącze przenoszące sygnały i sprężone powietrze
| napięcie: | 240 V AC/DC |
|---|---|
| Prąd roboczy: | 2A |
| Kanały: | 36 |
Elektryczny pierścień ślizgowy zintegrowany z obrotowym złączem HF z wieloma stykami i konfigurowalną obudową
| Napięcie: | 240 V DC/AC |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto na Złoto |
| Liczba obwodów: | 25 obwodów / 30 obwodów |
IP65 lub IP68 2000 obr./min, > 200 mln obrotów, wysokiej częstotliwości łącze obrotowe
| konfiguracja: | pełny wał |
|---|---|
| Charakterystyka: | wielokanałowy |
| Strata wtrąceniowa, maks: | 1,0 dB |

