Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ rotary electrical connector ] mecz 86 produkty.
15A Obrotowy pierścień ślizgowy ze stopu aluminium Złącze elektryczne 38,1 mm 24 obwody
| Prędkość robocza: | 1 ~ 500 obr./min |
|---|---|
| Wilgotność robocza: | 60% wilgotności względnej |
| Poziom napięcia: | 240VAC/DC |
15 obwodu 100 obrotów na minutę Oddzielny pierścień ślizgowy o długości 250 mm dla płynnej transmisji elektrycznej
| Maksymalna prędkość: | 100 obr./min |
|---|---|
| Liczba obwodów: | 15 |
| Woltaż: | 240 V AC/DC |
Jednokanalizowe wysokiej częstotliwości koaksjalne złącze obrotowe 6GHz 100 obr./min
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Prędkość obrotowa, maks: | 100 obr./min |
| Materiał nakrętki: | Mosiądz |
JINPAT 6-polarny pierścień ślizgowy na rtęć 1000 RPM z 6 kanałami do stabilnego zasilania i przekazywania sygnału
| Liczba słupów: | 6 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość: | 1000 rpm |
| Temperatura pracy: | -30℃~ +60℃ |
Rotacyjny łącznik elektryczny 76 obwodów LPC-76A
| Obwody: | 76 obwodów |
|---|---|
| Długość kapsułki: | 105,65 mm |
| Prędkość: | 300 obr./min |
Złącze elektryczne IP54 LPC-06B
| Opcjonalnie: | Prędkość obrotowa |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto - złoto |
| Typowym zastosowaniem: | stół obrotowy |
JINPAT Pancake Slip Ring z 10 obwodami 5A na obwód i 220VDC/AC
| Obwody: | 10 obwodów |
|---|---|
| Obecna ocena: | 5 A na obwód |
| Ocena napięcia: | 220VDC/AC lub więcej |
Kompaktowy projekt oddzielnego pierścienia ślizgowego z 4 obwodami i napięciem 240 VAC/DC dla elastycznych systemów UAV
| Woltaż: | 240 V AC/DC |
|---|---|
| Obecna ocena: | 1-3A |
| Wilgotność robocza: | 60% wilgotności względnej lub wyższej |
Małe kołnierzowe złącze obrotowe światłowodowe Ultra Mini jednokanałowa instalacja o średnicy 6,8 mm
| Liczba obwodów: | 1 |
|---|---|
| Rozmiar ołowiu: | Φ6,8/Φ10*28 |
| Zakres długości fali: | 650-1650nm (dostosowane) |
Wielokanałowy obrotowy pierścień ślizgowy 300 obr./min Wysoka prędkość obrotowa Niski poziom hałasu elektrycznego
| Modele obwodów: | 18 obwodów |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |

