Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ capsule slip ring 100 rpm ] mecz 66 produkty.
Elektryczny pierścień ślizgowy 8 obwodów 2A 300 obr./min. dla urządzeń badawczych
| Obwody: | 8 obwodów |
|---|---|
| Długość kapsułki: | 26,43 mm |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
12 obwód 10A przez otwór pierścień ślizgowy 24,5 mm kontakt z metalem szlachetnym
| Aktualna ocena: | 10A |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Numer obwodu: | 12 |
Precyzyjny obrotowy pierścień ślizgowy 76 obwodów Część kapsułki do kontroli rur
| Obwody: | 76 obwodów |
|---|---|
| Długość kapsułki: | 105,65 mm |
| Prędkość: | 300 obr./min |
18 obwodowe ślizgowe pierścienie przelotowe 5A 380VAC Otwór 12mm
| Numer obwodu: | 18 |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 5A |
| napięcie: | 380 V AC |
6 Obwód 10A 240VAC poprzez pierścień ślizgowy ID12.7mm
| Numer obwodu: | 6 |
|---|---|
| Obecna ocena: | 10a |
| Woltaż: | 240 V AC |
12-obwodowy pierścień ślizgowy 5A z otworem 25,4 mm do generatorów wiatrowych
| Przez średnicę: | 25,4 mm |
|---|---|
| Prąd pierścieniowy: | 12 |
| Prędkość robocza: | 0 ~ 300 obr./min |
50mm Pierścieniowy pierścień ślizgowy z przelotowym otworem 12 przewodów 380VAC/DC 2A na obwód
| Średnica otworu: | 50 mm |
|---|---|
| Liczba przewodów: | 12 przewodów |
| Aktualna pojemność: | 15a |
Wysokiej częstotliwości optyczny pierścień ślizgowy, małe rozmiary, lekka waga
| Numer kanału: | 1 |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40~+70℃ |
| Moc szczytowa, maks: | 1500 W |
6 obwodów pierścień ślizgowy LPMS-06B 300RPM 240VAC
| Liczba obwodów: | 6 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Aktualna ocena: | 1 amper na obwód |
15-obwodowy przelotowy pierścień ślizgowy Ethernet dla zasilania i sygnału
| Obwody: | 15 obwodów |
|---|---|
| Prędkość robocza: | 0-300 obr./min |
| Poziom napięcia: | 380VAC/24VAC |

