Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ capsule slip ring 100 rpm ] mecz 66 produkty.
36 Circuit Capsule Slip Ring 2A 240VAC/DC Gold Contact
| Prędkość robocza: | 0-200 obr./min |
|---|---|
| Liczba obwodów: | 36 |
| Woltaż: | 240 V AC/DC |
15 obwodów Pierścień ślizgowy kapsułki w kompaktowej konstrukcji z niskim momentem obrotowym
| Liczba obwodów: | 12 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
Elektryczny kapsułkowy pierścień ślizgowy 12 przewodów z wysoką prędkością 2500 RPM
| Prędkość robocza: | 2500 obr./min |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał: | Złote kontakty |
LPM-30B 30 pierścieni ślizgowych 1A 240V AC 300 obr./min
| Numer obwodu: | 30 |
|---|---|
| Obecna ocena: | 1a |
| Woltaż: | 240 V AC |
Kapsułka Zrzucająca Pierścień Długa żywotność
| Liczba obwodów: | 10 |
|---|---|
| Poziom napięcia: | 7V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
6 Channel Capsule Slip Ring 2A Current for Medical Equipment
| Obecna ocena: | 2A na obwód lub wyższy |
|---|---|
| Prędkość pracy: | 0-300 obr./min |
| Szum elektryczny: | Min1moω |
Miniaturowy pierścień ślizgowy kapsułki 4 obwody ze stykiem złotym do złotym
| Liczba obwodów: | 8 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Metal szlachetny |
Mały kapsułkowy pierścień ślizgowy 12 obwodów
| Liczba obwodów: | 12 |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
| Długości: | 26,43 mm |
Kapsułka Zrzucająca się Pierścień 8 Obwody LPC-08A
| Liczba obwodów: | 8 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Aktualna ocena: | 2 ampery na obwód |
Elektryczny kapsułkowy pierścień ślizgowy 24 obwody z wysoką ochroną
| Rodzaj: | Elektryczne |
|---|---|
| Aktualny: | 2A |
| napięcie: | 240 V |

