Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ capsule slip ring 100 rpm ] mecz 66 produkty.
Pierścień ślizgowy kapsuły CCTV z 6 obwodami przy 2 amperach na obwód Ochrona IP54
| Liczba obwodów: | 6 |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 2 ampery na obwód |
| napięcie: | 240 V AC/DC |
8-obwodowy pierścień ślizgowy kapsułowy 1A 240VAC/DC styki złote
| Liczba obwodów: | 8 |
|---|---|
| Woltaż: | 240 V AC/DC |
| Obecna ocena: | 1 amper na obwód |
Elastyczny pierścień ślizgowy kapsułki 76 obwodów
| Liczba obwodów: | 76 obwodów |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
Kapsułka z 8 obwodami 1A z sygnałem wysokiej częstotliwości
| Prędkość robocza: | 0 ~ 100 obr./min |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -55~+70℃ |
| Życie: | 5 milionów obrotów |
3 Obwody 300 obr./min 240 VAC Oddzielny Pierścień Ślizgowy do Urządzeń Maszynowych Styki Elektryczne
| Numer obwodu: | 3 |
|---|---|
| Obecna ocena: | 2a |
| Woltaż: | 240 V AC |
Kapsułkowy pierścień ślizgowy 125 obwódów o dużej przepustowości przesyłowej
| Liczba obwodów: | 125 |
|---|---|
| Prędkość robocza: | 0-100 obr./min |
| napięcie: | 240 V AC/DC |
Obrotowy pierścień przesuwny kapsuły 110 obwodów
| Liczba obwodów: | 110 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Prędkość: | 100 obr./min |
Kapsułkowe pierścienie ślizgowe 240 VAC 12 obwodów 2A 300 obrotów na minutę Prędkość obrotowa
| Liczba obwodów: | 12 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Aktualna ocena: | 2 ampery na obwód |
Kapsuła z pierścieniami ślizgowymi z obwodu przez otwór 30
| Prędkość robocza: | 0-300 obr./min |
|---|---|
| Obwody: | 30 |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
Kapsułkowy pierścień ślizgowy 30 obwodów
| Liczba obwodów: | 30 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Aktualna ocena: | 2A |

