Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ capsule slip ring 100 rpm ] mecz 66 produkty.
Płynny bieg elektryczny z 36 obwodami 2A LPC-36A
| Obwody: | 36 obwodów |
|---|---|
| Długość kapsułki: | 57,2 mm |
| napięcie: | 240 V AC/DC |
6-obwodowy pierścień ślizgowy ze złotymi stykami 2A 300 obr./min LPC-06B
| Ocena ochrony: | IP54 |
|---|---|
| Prędkość pracy: | 300 obr./min |
| Obwody: | 6 |
24-obwodowy pierścień ślizgowy 240V 2A ze złotymi stykami do ramienia robota
| Liczba obwodów: | 24 |
|---|---|
| Woltaż: | 240 V AC/DC |
| Obecna ocena: | 2 ampery na obwód |
Miniaturowy pierścień ślizgowy 18 obwodów
| Prędkość robocza: | 0-250 obr./min |
|---|---|
| Obwody całkowite: | 18 |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
6-obwodowy przelotowy pierścień ślizgowy 25,4mm 10A 380VAC
| Numer obwodu: | 6 |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 10A |
| napięcie: | 380 V AC |
Miniaturowa kapsułka HD obrotowy pierścień ślizgowy przesyłający sygnał wideo HD
| Napięcie robocze: | 100 V AC/DC |
|---|---|
| Numer obwodu: | 9 |
| Aktualny: | 2~5A |
Pierścień ślizgowy 56 Obwody 300 obrotów na minutę 240 VAC/DC
| modele obwodów: | 56 obwodów |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 2 ampery na obwód |
| napięcie: | 240 V AC/DC |
4-Circuit 5A Pancake Slip Ring with 40mm Hole Size for Industrial Automation and Medical Equipment
| Numer obwodu: | 4 |
|---|---|
| Obecna ocena: | 5a |
| Woltaż: | 24 V DC/AC |
Wysokiej prędkości pierścień ślizgowy 18 obwody 2A LPC-18A
| Liczba obwodów: | 18 |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
| Długość kapsułki: | 350,03 mm |
6 Circuit Mini Slip Ring 2A 240V Gold Contacts for Remote Control
| Średnica zewnętrzna: | 12,5 mm |
|---|---|
| Liczba obwodów: | 6 |
| Ocena napięcia: | 240 V AC/DC |

