Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ capsule slip ring 100 rpm ] mecz 66 produkty.
Elektryczny kapsułkowy pierścień 18 obwódów z długą żywotnością
| Modele obwodów: | 18 obwodów |
|---|---|
| Długość kapsułki: | 32,85 mm |
| napięcie: | 240 V AC/DC |
Precious Metal 240V Super Mini Kapsułkowy pierścień ślizgowy do kamery Pan / Tilt
| Liczba obwodów: | 4 |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 1A na przewód |
| Materiał kontaktowy: | Metal szlachetny |
Kapsułkowy pierścień ślizgowy 12 Obwód sygnałów LVDS
| Poziom napięcia: | 7 V AC/DC |
|---|---|
| Wytrzymałość dielektryczna: | Powyżej 500 V przy 50 Hz |
| Izolacja: | 100 MΩ przy 100 V prądu stałego |
6 Obwód 1A 240VAC Mini Slip Ring dla urządzeń wysokiej precyzji
| Numer obwodu: | 6 |
|---|---|
| Obecna ocena: | 1a |
| Woltaż: | 240 V AC |
Kapsuła elektryczna z pierścieniem ślizgowym z przejściem przez otwór 6 obwódów LPC-06T
| Liczba obwodów: | 6 obwodów |
|---|---|
| Średnica dziury: | 1,5 ~ 7,0 mm |
| Długość kapsułki: | 31 mm |
Wysokowydajny obrotowy pierścień ślizgowy 24 obwody 2A na przewód Profesjonalne rozwiązanie
| Obwody: | 24 obwody |
|---|---|
| Prędkość: | Ciągłe 300 obr./min |
| napięcie: | 240 V AC/DC |
6 Obwodu 240V napięcie oddzielne pierścień ślizgowy z 0 ~ 300 obrotów na minutę dla urządzeń elektrycznych do badań
| Numer obwodu: | 6 |
|---|---|
| Obecna ocena: | 2a |
| Woltaż: | 240 V AC |
360 Degree Rotation 8 Circuit 240VAC Slip Ring Rotary Joint for Industrial Machinery
| Numer obwodu: | 8 |
|---|---|
| Obecna ocena: | 2 szt.*5A, 6 szt.*20A |
| Woltaż: | 240 V AC |
Kompaktowy projekt oddzielnego pierścienia ślizgowego z 4 obwodami i napięciem 240 VAC/DC dla elastycznych systemów UAV
| Woltaż: | 240 V AC/DC |
|---|---|
| Obecna ocena: | 1-3A |
| Wilgotność robocza: | 60% wilgotności względnej lub wyższej |
Pancake Slip Ring LPK Series with 5 Circuits 12A Current Rating and 240 VDC Voltage for Industrial Equipment
| Numer obwodu: | 5 |
|---|---|
| Obecna ocena: | 12a |
| Woltaż: | 240 V prądu stałego |

