Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ capsule slip ring 100 rpm ] mecz 66 produkty.
30-obwodowy 300 RPM kapsułowy pierścień ślizgowy 240VAC 1A do sprzętu medycznego
| Numer obwodu: | 30 |
|---|---|
| Obecna ocena: | 1a |
| Woltaż: | 240 V AC |
Miniaturowy pierścień ślizgowy 48VAC 4-przewodowy, prąd 1A, prędkość 100 obr./min
| Numer obwodu: | 4 |
|---|---|
| Obecna ocena: | 1a |
| Woltaż: | 48 V AC |
Kapsułkowy pierścień ślizgowy 18 obwodu 250 obrotów / min Dostępne rozwiązania niestandardowe
| Prędkość robocza: | 0-250 obr./min |
|---|---|
| Obwody całkowite: | 18 |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
8-przewodowy kapsułowy pierścień ślizgowy 1A 48V do zastosowań 300 obr./min
| Numer obwodu: | 8 |
|---|---|
| Obecna ocena: | 1a |
| Woltaż: | 48 V AC/DC |
30 obwodów Kapsułka Złoty pierścień 2A Złoty kontakty 300 obr./min
| Prędkość robocza: | 0-300 obr./min |
|---|---|
| Total Circuits: | 30 |
| Obecna ocena: | 2 ampery na obwód |
8-obwodowy pierścieniowy kolektor ślizgowy kapsułowy 1A 240VAC/DC z metali szlachetnych
| Liczba obwodów: | 8 |
|---|---|
| Obecna ocena: | 1A na przewód |
| Materiał kontaktowy: | Metal szlachetny |
3 Circuit 10A Capsule Slip Ring for Electrical Test Equipment
| Obwody: | 3 |
|---|---|
| Obecna ocena: | 10A lub wyższe |
| Woltaż: | 240 V AC |
Kapsułka Slip Ring 12 kanałów 300 obrotów / min
| Prędkość robocza: | 300 obr./min |
|---|---|
| Liczba obwodów: | 12 |
| napięcie: | 240 V AC/DC |
Kapsułka Slip Ring 6 Obwody 300 obr./min Prędkość obrotowa
| Prędkość robocza: | 0-300 obr./min |
|---|---|
| Liczba obwodów: | 6 |
| napięcie: | 240 V AC/DC |
Mechaniczny pierścień ślizgowy 250 obrotów na minutę 18 obwodów JINPAT Micro cap slip ring
| Prędkość robocza: | 0-250 obr./min |
|---|---|
| Obwody całkowite: | 18 |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |

