Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ capsule slip ring 100 rpm ] mecz 66 produkty.
50 mm przez dziurę, pierścień ślizgowy 6 obwodów 5A 300 obr./min
| Rozmiar otworu: | 50 mm |
|---|---|
| Obwody: | 6 |
| Prąd na obwód: | 5a |
Przez otwór obrotowy pierścień ślizgowy 36 obwody 240 VAC/DC 300 obr. / min Dla dźwigów
| Liczba obwodów: | 36 |
|---|---|
| Średnica dziury: | 1,5 ~ 6 mm |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
IP68 Włókno optyczne łącznik obrotowy 2000 obrotów na minutę w trudnych warunkach
| Numer kanału: | 1 |
|---|---|
| Zakres długości fali: | 650-1650 nm |
| Strata wtrąceniowa: | <2dB |
Rotacyjny łącznik elektryczny 76 obwodów LPC-76A
| Obwody: | 76 obwodów |
|---|---|
| Długość kapsułki: | 105,65 mm |
| Prędkość: | 300 obr./min |
Obrotowe złącze światłowodowe 1-kanałowe 650-1650nm IP68 2000 obr./min
| Numer kanału: | 1 |
|---|---|
| Zakres długości fali: | 650-1650 nm |
| Strata wtrąceniowa: | <2dB |
IP68 Włókno optyczne łącznik obrotowy 2000 obr./min FORJ ze stali nierdzewnej
| Materiały mieszkaniowe: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Obwody: | 1 |
| Zakres długości fali: | 650-1650 nm |

