Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ rotary slip ring electrical connector ] mecz 85 produkty.
15 Circuit 100 rpm Separate Slip Ring with 250mm Lead Length for Smooth Electrical Transmission
| Maksymalna prędkość: | 100 obr./min |
|---|---|
| Liczba obwodów: | 15 |
| Woltaż: | 240 V AC/DC |
Jednokanalny pierścień przesuwny/złącze obrotowe DC do 18 GHz
| Zakres częstotliwości: | DC do 18 GHz |
|---|---|
| Moc szczytowa, maks: | 1500 W przy 1 GHz |
| Faza WOW (stopnie maks.): | 1° |
95 obwodów Pneumatyczne, hydrauliczne i elektryczne zintegrowane pierścienie ślizgowe z 10 milionami obrotów
| Obwody: | 95 obwodów |
|---|---|
| Stopień ochrony IP: | Ip 54 |
| Zastosowanie: | Elektrociepłownia |
Miniaturowy pierścień ślizgowy z 6 obwodami w kompaktowej konstrukcji ze złocisto-złotymi stykami
| Liczba obwodów: | 6 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
Mniature Slip Ring Connector 44 Obwody LPMS-44S
| Liczba obwodów: | 44 |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
| Aktualna ocena: | 1A |
Rotacyjny łącznik elektryczny 76 obwodów LPC-76A
| Obwody: | 76 obwodów |
|---|---|
| Długość kapsułki: | 105,65 mm |
| Prędkość: | 300 obr./min |
Kompaktowy projekt oddzielnego pierścienia ślizgowego z 4 obwodami i napięciem 240 VAC/DC dla elastycznych systemów UAV
| Woltaż: | 240 V AC/DC |
|---|---|
| Obecna ocena: | 1-3A |
| Wilgotność robocza: | 60% wilgotności względnej lub wyższej |
Optyczny pierścień ślizgowy 1-kanałowy o wysokim poziomie ochrony IP65
| Rodzaje włókien: | SM lub MM |
|---|---|
| Kwalifikacja IP: | Do IP65 |
| Temperatura pracy: | -20 do 65 C |
0 - 200 obrotów na minutę przez otwór elektryczny
| Liczba obwodów: | 8 obwodów |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 5 A na obwód |
| Prędkość robocza: | 0 ~ 200 obr./min |
5-kanałowy wysokiej częstotliwości pierścień ślizgowy 5,25 GHz IP40 30 obr./min
| Kanał specyfikacji: | CH1-ch5 |
|---|---|
| Czas życia, min: | 5 milionów obrotów |
| Materiał ciała: | Alumillion stop |

