Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ rotary slip ring electrical connector ] mecz 85 produkty.
3-kanałowe połączenie wirówkowe z prędkością obrotową 60 obr./min i częstotliwością do 3 GHz
| Liczba kanałów: | 3 kanały |
|---|---|
| Prędkość obrotowa: | 60 obr./min |
| Materiał obudowy: | Stopy aluminium |
IP65 lub IP68 2000 obr./min, > 200 mln obrotów, wysokiej częstotliwości łącze obrotowe
| konfiguracja: | pełny wał |
|---|---|
| Charakterystyka: | wielokanałowy |
| Strata wtrąceniowa, maks: | 1,0 dB |
Dwójkanałowy łącznik optyczny obrotowy 300 obr./min IP65
| Liczba obwodów: | 2 |
|---|---|
| Rozmiar ołowiu: | Φ26/Φ38*119 |
| Zakres długości fali: | 850-1550 |
50 GHz RF Rotary Joint/Slip Ring z wysoką prędkością pracy
| Zakres częstotliwości: | DC do 50 GHz |
|---|---|
| Moc szczytowa, maks: | 1500 W przy 1 GHz |
| Faza WOW (stopnie maks.): | 1° |
Obrotowy interfejs elektryczny o rezystancji 1000 MΩ @ 500 VDC dla urządzenia testującego
| Liczba obwodów: | 4 bieguny złoty kontakt |
|---|---|
| Precyzja: | wysoka precyzja |
| Stopień ochrony: | IP54 lub wyższy |
12 Obwód 5A Elektryczne złącze obrotowe Niska rezystancja styku przez średnicę 60 mm
| Liczba obwodów: | 12 |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 5A |
| Prędkość robocza: | 0-300 obr./min |
3-kanałowy elektryczny koaksjalny łącznik obrotowy z zakresem częstotliwości 3 GHz
| Zakres częstotliwości: | DC do 18 GHz |
|---|---|
| Moc szczytowa, maks: | 1500 W przy 1 GHz |
| Faza WOW (stopnie maks.): | 1° |
Jednokanalizowe wysokiej częstotliwości koaksjalne złącze obrotowe 6GHz 100 obr./min
| Zakres częstotliwości: | DC do 6 GHz |
|---|---|
| Prędkość obrotowa, maks: | 100 obr./min |
| Materiał nakrętki: | Mosiądz |
Jednokanalizowy łącznik obrotowy z włókna optycznego 1650nm
| Liczba obwodów: | 1 |
|---|---|
| Rozmiar ołowiu: | Rozmiar ołowiu |
| Zakres długości fali: | 650-1650nm (dostosowane) |
Poziom ochrony jednokanałowego złącza obrotowego z włókna optycznego wynosi nawet IP68
| Liczba obwodów: | 1 |
|---|---|
| Rozmiar ołowiu: | Φ17/Φ26*27,5 |
| Zakres długości fali: | 650-1650nm (dostosowane) |

