Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ rotary slip ring electrical connector ] mecz 85 produkty.
Super Mini Capsule Slip Ring 6 obwodów 48VAC Volatge z niskim hałasem elektrycznym
| Liczba obwodów: | 6 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
Pierścień ślizgowy 3-kanałowego złącza obrotowego Wspólne prowadzenie tlenu i acetylenu
| Media: | Powietrze |
|---|---|
| Ciśnienie: | 0-1MPa |
| Średnica zewnętrzna: | Φ100mm |
24-obwodowe miniaturowe obrotowe interfejsy elektryczne z pierścieniem ślizgowym w kompaktowej kapsułce
| Aktualna ocena: | 2A na przewód |
|---|---|
| Liczba obwodów: | 24 |
| Cechy: | niskie tarcie |
Złącza obrotowe światłowodowe 23dBm IP40 50mm złoty do złotego 2000 obr./min optyczny pierścień ślizgowy
| Aktualna ocena: | 2A na przewód |
|---|---|
| Materiały mieszkaniowe: | Stopy aluminium |
| Prędkość robocza: | 2000 obr./min maks. |
Znakomicie zaprojektowany pierścień ślizgowy kapsułki z 18 obwodami o niskim poziomie szumów elektrycznych
| Liczba obwodów: | 18 |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
| Długość przewodu: | 250 mm (opcjonalnie) |
Miniaturowy kapsułkowy pierścień 30 obwodów z kontaktami z złota na złoto
| Liczba obwodów: | 30 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
Wysokiej częstotliwości pierścień ślizgowy 50 obrotów na minutę maksymalnie 30 obwodów
| Prędkość robocza: | maks. 50 obr./min |
|---|---|
| Liczba obwodów: | 30 |
| napięcie: | 240 V AC/DC |
16 obwodów przez pierścienie ślizgowe z wewnętrzną średnicą 200 mm
| Obwody: | 16 |
|---|---|
| Prędkość robocza: | 0-100 obr./min |
| Wilgotność robocza: | ≤60% wilgotności względnej |
Miniaturowe pierścienie ślizgowe sygnału USB Stabilizator kamery 1 obwód 500 obr./min
| napięcie: | 48 V AC/DC |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
| Prędkość robocza: | 0 ~ 500 obr./min |
Pierścienie ślizgowe o wysokiej precyzji IP67 Szeroka temperatura pracy
| Obwody: | 16 |
|---|---|
| Prędkość robocza: | 0-100 obr./min |
| Napięcie znamionowe380VAC/DCg: | 220 V AC |

