Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ rotary slip ring electrical connector ] mecz 85 produkty.
IP68 Włókno optyczne łącznik obrotowy 2000 obr./min FORJ ze stali nierdzewnej
| Materiały mieszkaniowe: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Obwody: | 1 |
| Zakres długości fali: | 650-1650 nm |
Obrotowe złącze światłowodowe 1-kanałowe 650-1650nm IP68 2000 obr./min
| Numer kanału: | 1 |
|---|---|
| Zakres długości fali: | 650-1650 nm |
| Strata wtrąceniowa: | <2dB |
Jednokanalizowy złącze obracające włókna optyczne 1650nm Niska strata wstawienia Dostosowalne
| Liczba obwodów: | 1 |
|---|---|
| Zakres długości fali: | 650-1650nm (dostosowane) |
| Strata wtrąceniowa: | <3 dB |
IP68 Włókno optyczne łącznik obrotowy 2000 obrotów na minutę w trudnych warunkach
| Numer kanału: | 1 |
|---|---|
| Zakres długości fali: | 650-1650 nm |
| Strata wtrąceniowa: | <2dB |
Wytrzymałe połączenie kabla światłowodowego 6 kanału 300 obr./min IP65
| Liczba nasion obwodowych: | 6 |
|---|---|
| Rozmiar ołowiu: | Φ26/Φ38*119 |
| Zakres długości fali: | 850-1550 |

