Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ rotary slip ring electrical connector ] mecz 85 produkty.
15A Obrotowy pierścień ślizgowy ze stopu aluminium Złącze elektryczne 38,1 mm 24 obwody
| Prędkość robocza: | 1 ~ 500 obr./min |
|---|---|
| Wilgotność robocza: | 60% wilgotności względnej |
| Poziom napięcia: | 240VAC/DC |
6A Current 0~10rpm Rotary Slip Ring with φ38mm Vias for Automation Equipment
| Nazwa produktu: | Sprzęt automatyki Pierścień Pierścień-LPT038-0706-02PE-02E2 |
|---|---|
| Obwody: | 7 obwodów*6A 2*PE+2*100m Ethernet |
| Woltaż: | 480 V AC |
Super mini obrotowy pierścień ślizgowy obsługujący transmisję wielu sygnałów
| Liczba obwodów: | 5 |
|---|---|
| OD: | 5,5 mm |
| Aktualna ocena: | 1A na przewód |
Jeden kanał obrotowy pierścień ślizgowy 18 GHz ze złączem żeńskim SMA Wiele modeli pierścieni ślizgowych
| Zakres częstotliwości: | DC do 18 GHz |
|---|---|
| Moc szczytowa, maks: | 1500 W przy 1 GHz |
| Faza WOW (stopnie maks.): | 1° |
Wielokanałowy obrotowy pierścień ślizgowy 300 obr./min Wysoka prędkość obrotowa Niski poziom hałasu elektrycznego
| Modele obwodów: | 18 obwodów |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
Wielokanałowe złącze obrotowe z pierścieniami ślizgowymi Ethernet 5A
| Aktualna ocena: | 5A |
|---|---|
| Liczba obwodów: | 12 |
| Prędkość robocza: | 0-300 obr./min |
Złącze elektryczne IP54 LPC-06B
| Opcjonalnie: | Prędkość obrotowa |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto - złoto |
| Typowym zastosowaniem: | stół obrotowy |
Materiał uderzeniowy Złącze elektryczne z obrotowym pierścieniem ślizgowym
| Opcjonalnie: | Prędkość obrotowa |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto - złoto |
| Typowym zastosowaniem: | stół obrotowy |
LPM-30B 30 pierścieni ślizgowych 1A 240V AC 300 obr./min
| Numer obwodu: | 30 |
|---|---|
| Obecna ocena: | 1a |
| Woltaż: | 240 V AC |
Elektryczny obrotowy pierścień ślizgowy 12 obwodów LPC-1C1202
| Długość kapsułki: | 39,8 mm |
|---|---|
| Liczba obwodów: | 12 obwodów |
| IP: | 54 lub więcej |

