Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ super mini slip ring ] mecz 25 produkty.
Super Mini Slip Ring USB2.0 Sygnał 10 obwodów
| Liczba obwodów: | 10 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
Super Mini Slip Ring Sygnał USB3.0 z wysokim poziomem ochrony IP40
| Model: | Pierścienie ślizgowe USB |
|---|---|
| Sygnał: | USB3.0 |
| napięcie: | 32 V AC/DC |
Super Mini Slip Ring 8 Obwody 0-300 obrotów / min
| Materiał kontaktowy: | Metal szlachetny |
|---|---|
| Prędkość robocza: | 0-300 obr./min |
| Liczba obwodów: | 8 |
Super miniaturowy pierścień ślizgowy o prędkości 300 obr./min 8 obwodów LPMS-08B
| Liczba obwodów: | 8 |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 48 VAC |
| Materiał kontaktowy: | Metal szlachetny |
4 obwody Super miniaturowy pierścień ślizgowy 1 mΩ Niski poziom szumów elektrycznych
| Liczba obwodów: | 4 |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 240 V AC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
Miniaturowy pierścień ślizgowy IP54 Zintegrowana konstrukcja
| Prędkość obrotowa: | 0 ~ 300 obr./min |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
| Długość życia: | 1 milion |
Super miniaturowy elektryczny pierścień ślizgowy IP40 LPMS-04C-03
| Długość życia: | Dostosowywalne |
|---|---|
| Obwody: | 3 obwody*1A |
| Stopień ochrony: | IP40 |
Super mini obrotowy pierścień ślizgowy obsługujący transmisję wielu sygnałów
| Liczba obwodów: | 5 |
|---|---|
| OD: | 5,5 mm |
| Aktualna ocena: | 1A na przewód |
Super Mini Capsule Slip Ring 10 obwodów 0~300 obr./min
| napięcie: | 240 V AC/DC |
|---|---|
| Liczba obwodów: | 10 |
| Aktualna ocena: | 1 amper na obwód |
6 Obwodu Kompaktny pierścień ślizgowy LPMS-06A
| Liczba obwodów: | 6 |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
| Aktualna ocena: | 0,5A |

