Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ super mini slip ring ] mecz 25 produkty.
Mniature Slip Ring Connector 44 Obwody LPMS-44S
| Liczba obwodów: | 44 |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
| Aktualna ocena: | 1A |
5 Obwody Elektryczny obrotowy pierścień ślizgowy LPMS-05D
| Liczba obwodów: | 5 |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 1A |
| napięcie: | 48 V AC/DC |
5 obwodów kapsuła pierścień ślizgowy LPMS-05D
| Liczba obwodów: | 5 |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
| Aktualna ocena: | 1A |
Kapsułkowy pierścień ślizgowy 12 obwód 2A złoty kontakt 240VAC
| Temperatura pracy: | -20°C~+60°C |
|---|---|
| Materiał porażony prądem: | Złoto do złota |
| Prędkość robocza: | 0 ~ 300 obr./min |
Super Mini Capsule Slip Ring 6 obwodów 48VAC Volatge z niskim hałasem elektrycznym
| Liczba obwodów: | 6 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
Precious Metal 240V Super Mini Kapsułkowy pierścień ślizgowy do kamery Pan / Tilt
| Liczba obwodów: | 4 |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 1A na przewód |
| Materiał kontaktowy: | Metal szlachetny |
Miniaturowy pierścień ślizgowy kapsułki 4 obwody ze stykiem złotym do złotym
| Liczba obwodów: | 8 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Metal szlachetny |
Super miniaturowa kapsułka, skrzyń 8
| Zastosowanie: | Kamera HD |
|---|---|
| Prędkość robocza: | 0-300 obr./min |
| Liczba obwodów: | 8 |
Komutator 8 obwódów z płaszczykiem złota złota
| Liczba obwodów: | 8 |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
| Aktualna ocena: | 1A |
Złącze elektryczne z pierścieniem ślizgowym 6 obwodów
| Prędkość robocza: | 0-300 obr./min |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |

