Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ super mini slip ring ] mecz 25 produkty.
Super miniaturowa kapsułka z 4 obwody
| Liczba obwodów: | 4 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
Lekki gładki pierścień ślizgowy kapsułki Elektryczny 6A na drut Złoto na złocie
| Rodzaj: | Pierścień ślizgowy kapsułki |
|---|---|
| Liczba obwodów: | 1 |
| Aktualna ocena: | 6 A na obwód |
Sygnał Przesyłki USB3.0 Przesyłka
| Model: | Pierścienie ślizgowe USB |
|---|---|
| Sygnał: | USB3.0 |
| napięcie: | 0~48VAC/DC |
10 obwodów Pierścień ślizgowy typu Super Mini z precyzyjnymi profesjonalnymi pierścieniami ślizgowymi Micro Cap
| Liczba obwodów: | 10 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Metale szlachetne |
Mini obrotowy pierścień ślizgowy 6 Obwód 0,5 A Napięcie robocze 48 V
| Aktualna ocena: | 0,5A |
|---|---|
| Liczba kanałów: | 4 obwód |
| Temperatura pracy: | -20~+60℃ |

