Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ 2 channel coaxial rotary joint ] mecz 26 produkty.
1 kanał HF Rotary Slip Ring 1500W 18 GHz
| Numer kanału: | 1 |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 18GHz |
| Moc szczytowa, maks: | 1500 W |
Włókno optyczne, łącze obrotowe, hybrydowy pierścień ślizgowy
| Zakres długości fali: | 650-1650nm (dostosowane) |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | <0,5dB |
| Tętnienia strat wtrąceniowych: | <2dB |
Jednokanalizowy pierścień ślizgowy z wysoką częstotliwością,
| Charakterystyka: | nadczęstotliwości |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | 500MHz-50GHz |
| Strata wtrąceniowa, maks: | 0,22dB |
Pierścień ślizgowy o wysokiej częstotliwości IP40 30 obr./min do awaryjnego sprzętu oświetleniowego / robotów
| Prędkość obrotowa, maks.: | 30 obr./min |
|---|---|
| Czas życia, min: | 5 milionów obrotów |
| Izolacja min: | 50 dB |
95 obwodów Pneumatyczne, hydrauliczne i elektryczne zintegrowane pierścienie ślizgowe z 10 milionami obrotów
| Obwody: | 95 obwodów |
|---|---|
| Stopień ochrony IP: | Ip 54 |
| Zastosowanie: | Elektrociepłownia |
Wysokiej częstotliwości optyczny pierścień ślizgowy, małe rozmiary, lekka waga
| Numer kanału: | 1 |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40~+70℃ |
| Moc szczytowa, maks: | 1500 W |

