Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ 2 channel coaxial rotary joint ] mecz 26 produkty.
RF Koaksjalny Złącze Rotacyjne Dwu-kanałowe Pierścienie ślizgowe IP40 z kompaktowymi pierścieniami ślizgowymi
| Prędkość obrotowa, maks.: | 50 obr./min |
|---|---|
| Poziom ochrony IP: | IP40 |
| Czas życia, min.: | 5 milionów obrotów |
Elektryczne złącze obrotowe 100 obr./min RF Elektryczne złącze obrotowe Częstotliwość 18 GHz
| Zakres częstotliwości: | DC do 18 GHz |
|---|---|
| Moc szczytowa, maks: | 1500 W przy 1 GHz |
| Faza WOW (stopnie maks.): | 1° |
Światłowodowe złącza obrotowe 30 MHz o bardzo długiej żywotności bezobsługowe
| Prędkość obrotowa, maks.: | 100 obr./min |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC-30MHz |
| VSWR, maks: | 1.2 |
IP40 JINPAT Optyczny pierścień ślizgowy Złącza obrotowe wysokiej częstotliwości LPHF-01K
| Zakres częstotliwości: | DC-30MHz |
|---|---|
| VSWR, maks: | 1.2 |
| Nazwa: | optyczny pierścień ślizgowy |
Dwu kanałowy pierścień ślizgowy IP60 dla koaksialnych złączy wirujących RF z kompaktowym pierścieniem ślizgowym sygnalizacyjnym do prędkości do 60 obr. min.
| Prędkość obrotowa, maks.: | 60 obr./min |
|---|---|
| Poziom ochrony IP: | IP60 |
| Czas życia, min.: | 5 milionów obrotów |
RF Koaksjalny Złącze obrotowe podwójny kanał Pierścienie ślizgowe IP60 z kompaktowymi pierścieniami ślizgowymi Szybkość do 30 obr./min
| Prędkość obrotowa, maks.: | 30 obr./min |
|---|---|
| Poziom ochrony IP: | IP60 |
| Czas życia, min.: | 5 milionów obrotów |
Jednokanałowy pierścień ślizgowy z obrotowym złączem RF 18 DC GHz ze złączami żeńskimi SMA
| Zakres częstotliwości: | DC do 18 GHz |
|---|---|
| Moc szczytowa, maks: | 1500 W przy 1 GHz |
| Faza WOW (stopnie maks.): | 1° |
Jeden kanał obrotowy pierścień ślizgowy 18 GHz ze złączem żeńskim SMA Wiele modeli pierścieni ślizgowych
| Zakres częstotliwości: | DC do 18 GHz |
|---|---|
| Moc szczytowa, maks: | 1500 W przy 1 GHz |
| Faza WOW (stopnie maks.): | 1° |
Jednokanalizowe złącze obrotowe z pierścieniem ślizgowym z zakresem częstotliwości DC do 18 GHz i obudową ze stali nierdzewnej
| Zakres częstotliwości: | DC do 18 GHz |
|---|---|
| Moc szczytowa, maks: | 1500 W przy 1 GHz |
| Faza WOW (stopnie maks.): | 1 ° |
Złącza obrotowe światłowodowe 23dBm IP40 50mm złoty do złotego 2000 obr./min optyczny pierścień ślizgowy
| Aktualna ocena: | 2A na przewód |
|---|---|
| Materiały mieszkaniowe: | Stopy aluminium |
| Prędkość robocza: | 2000 obr./min maks. |

