Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ rotary slip ring 380v ] mecz 8 produkty.
Przemysłowy bęben kablowy Obrotowy pierścień ślizgowy 300 obr./min 8 Obwód 380 V 5 A 20 A
| Numer obwodu: | 8 |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 5A,20A |
| Prędkość robocza: | 0 ~ 300 obr./min |
Przeciwko otarciu przez otwór obrotowy pierścień ślizgowy Różne konstrukcje
| Liczba obwodów: | 6 |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 5A na przewód |
| napięcie: | 380v |
8 Obwody 380V napięcie obrotowe pierścień ślizgowy 300 obr./min Prędkość robocza
| Numer obwodu: | 8 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC |
| Prędkość robocza: | 0 ~ 300 obr./min |
14 obwód przez pierścień ślizgowy z 100Mbps Ethernet IP51
| Długość przewodu ołowiu: | STATOR: ROTOR 3000 mm: 1500 mm |
|---|---|
| Prędkość robocza: | 0 ~ 20 obr./min |
| Napięcie znamionowe: | 24/380 V. |
70mm przelotowy pierścień ślizgowy 6 obwodów 10A na pierścień
| wielkość otworu: | 70 mm |
|---|---|
| Liczba obwodów: | 6 obwodów |
| Prąd na obwód: | 10 A |
380v Pin Industrial Slip Ring Złoty Pin 4 obwód 15A IP40 Slip Ring Produce
| Numer obwodu: | 6 |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 5A, 15A |
| napięcie: | 380 V AC |
5 obwodów Pancake Slip Ring z rotacją 360° i napięciem 24VAC/DC dla niezawodnej transmisji elektrycznej
| Obwody: | 5 obwodów |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 24VAC/DC |
| Aktualna ocena: | 1A na obwód |
36 Pierścień ślizgowy z obwodem o niskiej odporności na kontakt
| Liczba obwodów: | 36 |
|---|---|
| Prędkość robocza: | 0-300 obr./min |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
1

