Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ ip40 coaxial rotary joint ] mecz 12 produkty.
4.5GHz RF Koaksjalne Rotacyjne Złącze Jednoręczno-Kanalowe Pierścienie Ślizgowe w Kompaktnych Pierścieniach Ślizgowych
| Nazwa: | Współosiowe złącze obrotowe |
|---|---|
| Kanały: | Samotny |
| Cechy: | Lekkie |
RF Koaksjalny Złącze Rotacyjne Dwu-kanałowe Pierścienie ślizgowe IP40 z kompaktowymi pierścieniami ślizgowymi
| Prędkość obrotowa, maks.: | 50 obr./min |
|---|---|
| Poziom ochrony IP: | IP40 |
| Czas życia, min.: | 5 milionów obrotów |
2-kanałowe obrotowe złącze koncentryczne 50Ω/75Ω do obrotu i pochylania CCTV
| Specyficzna impedancja: | 50Ω/75Ω |
|---|---|
| Prędkość robocza: | 0-100 obr./min |
| Temperatura pracy: | -40℃~ +80℃ |
2-kanałowe współosiowe złącze obrotowe z pierścieniem ślizgowym Działa płynnie i niezawodnie
| Specyficzna impedancja: | 50Ω/75Ω |
|---|---|
| Prędkość robocza: | 0-100 obr./min |
| Temperatura pracy: | -40℃~ +80℃ |
IP40 JINPAT Optyczny pierścień ślizgowy Złącza obrotowe wysokiej częstotliwości LPHF-01K
| Zakres częstotliwości: | DC-30MHz |
|---|---|
| VSWR, maks: | 1.2 |
| Nazwa: | optyczny pierścień ślizgowy |
Złącza obrotowe światłowodowe 23dBm IP40 50mm złoty do złotego 2000 obr./min optyczny pierścień ślizgowy
| Aktualna ocena: | 2A na przewód |
|---|---|
| Materiały mieszkaniowe: | Stopy aluminium |
| Prędkość robocza: | 2000 obr./min maks. |
Światłowodowe złącza obrotowe 30 MHz o bardzo długiej żywotności bezobsługowe
| Prędkość obrotowa, maks.: | 100 obr./min |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC-30MHz |
| VSWR, maks: | 1.2 |
Włókno optyczne, łącze obrotowe, hybrydowy pierścień ślizgowy
| Zakres długości fali: | 650-1650nm (dostosowane) |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | <0,5dB |
| Tętnienia strat wtrąceniowych: | <2dB |
Pierścień ślizgowy o wysokiej częstotliwości IP40 30 obr./min do awaryjnego sprzętu oświetleniowego / robotów
| Prędkość obrotowa, maks.: | 30 obr./min |
|---|---|
| Czas życia, min: | 5 milionów obrotów |
| Izolacja min: | 50 dB |
1 kanał HF Rotary Slip Ring 1500W 18 GHz
| Numer kanału: | 1 |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | DC do 18GHz |
| Moc szczytowa, maks: | 1500 W |

