Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ ip40 capsule slip ring ] mecz 26 produkty.
Miniaturowy pierścień ślizgowy 6 obwodów Dostępne rozwiązania niestandardowe
| Liczba obwodów: | 6 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
Wysokiej częstotliwości optyczny pierścień ślizgowy, małe rozmiary, lekka waga
| Numer kanału: | 1 |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -40~+70℃ |
| Moc szczytowa, maks: | 1500 W |
Pierścienie ślizgowe o dużej prędkości 300 obr./min IP40 25A Materiał styku Złoto do złota
| Prędkość obrotowa: | 0-300 obr./min |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto za złoto |
| Materiał obudowy: | Inżynieria tworzyw sztucznych |
24 obwody 2A Jednomodowy obrotowy pierścień ślizgowy 300 obr./min Światłowodowe złącze obrotowe
| Rodzaj światłowodu: | Tryb pojedyńczy |
|---|---|
| Robocza długość fali: | 1310-155 nm |
| Moc światła: | 23dBm |
Mini Slip Ring 240 VAC 12 obwodu 2A 300 obrotów na minutę, niezależny projekt patent
| Liczba obwodów: | 12 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
Przewodzący pierścień ślizgowy 3 obwody OD 22mm IP54 LPC-03P
| Liczba obwodów: | 12 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC |
| Prędkość: | 300 obr./min |

