Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ ip40 capsule slip ring ] mecz 26 produkty.
Sprzęt automatyczny IP40 Mikroslizgowy pierścień 10 obwodów 1A
| Liczba obwodów: | 10 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Materiał kontaktowy: | Metale szlachetne |
Kapsułkowy pierścień ślizgowy 56 obwody 2A LPC063-56A
| Obwody: | 56 CKT |
|---|---|
| Prędkość obrotowa: | 0-300 obr./min |
| Przemysłowe: | -20℃~+60℃ |
Wieloprzewodowe pierścienie ślizgowe kapsułki LPMS-08A
| Rating historyczny: | 48V AC/DC |
|---|---|
| Wilgotność robocza: | ≤60% wilgotności względnej |
| Poziom ochrony: | IP40 |
Złącze elektryczne IP54 LPC-06B
| Opcjonalnie: | Prędkość obrotowa |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto - złoto |
| Typowym zastosowaniem: | stół obrotowy |
6 Channel Capsule Slip Ring 2A Current for Medical Equipment
| Obecna ocena: | 2A na obwód lub wyższy |
|---|---|
| Prędkość pracy: | 0-300 obr./min |
| Szum elektryczny: | Min1moω |
3 Obwód 10A Kapsuła Zrzucający Pierścień LPC-03P
| Cechy: | Bardzo niska rezystancja styku |
|---|---|
| Typowym zastosowaniem: | stół obrotowy |
| Opcjonalnie: | Prędkość obrotowa |
Robotic 6 obwody kapsułka elektryczny pierścień ze złotem do kontaktu złota
| Liczba obwodów: | 6 obwodów |
|---|---|
| Średnica dziury: | 1,5 ~ 7,0 mm |
| Długość kapsułki: | 31 mm |
Super miniaturowy elektryczny pierścień ślizgowy IP40 LPMS-04C-03
| Długość życia: | Dostosowywalne |
|---|---|
| Obwody: | 3 obwody*1A |
| Stopień ochrony: | IP40 |
Mikro pierścień ślizgowy 300 obrotów na minutę 8 obwodu 2A z paskiem
| Liczba obwodów: | 8 |
|---|---|
| napięcie: | 240 V AC/DC |
| Aktualna ocena: | 2 ampery na obwód |
Miniature 8 Circuit Slip Ring Gold Contact 0-300rpm IP40
| Prędkość obrotowa: | 0 ~ 300 obr./min |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
| Ocena ochrony: | IP40 |

