Wszystkie produkty
-
Obrotowy pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy kapsułki
-
Pierścienie ślizgowe sygnału
-
Światłowodowe złącze obrotowe
-
Pierścienie ślizgowe wysokiej częstotliwości
-
Pierścień ślizgowy przelotowy
-
Oddzielny pierścień ślizgowy
-
Pierścień ślizgowy naleśnikowy
-
Pierścienie ślizgowe wysokiego prądu
-
Elementy pierścienia ślizgowego
-
Pierścień ślizgowy bez rtęci
-
Pneumatyczne hydrauliczne złącza obrotowe
-
Zintegrowany pierścień ślizgowy
-
Rozwiązania pierścieni ślizgowych
-
WilliamJINPAT Wygląd pierścienia ślizgowego jest dobry, starannie pakuje, entuzjazm obsługi, trzeba wrócić! -
Jaskółka oknówkaSzybka dostawa, dobre wykonanie i dobra jakość, czekamy na kolejną współpracę.
Osoba kontaktowa :
John
Numer telefonu :
+86 1346 401 9643
słowa kluczowe [ fiber optic slip ring ] mecz 100 produkty.
24-obwodowy pierścień ślizgowy 240V 2A ze złotymi stykami do ramienia robota
| Liczba obwodów: | 24 |
|---|---|
| Woltaż: | 240 V AC/DC |
| Obecna ocena: | 2 ampery na obwód |
Miniature 8 Circuit Slip Ring Gold Contact 0-300rpm IP40
| Prędkość obrotowa: | 0 ~ 300 obr./min |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Złoto do złota |
| Ocena ochrony: | IP40 |
8-obwodowy pierścieniowy kolektor ślizgowy kapsułowy 1A 240VAC/DC z metali szlachetnych
| Liczba obwodów: | 8 |
|---|---|
| Obecna ocena: | 1A na przewód |
| Materiał kontaktowy: | Metal szlachetny |
JINPAT Pancake Slip Ring z 10 obwodami 5A na obwód i 220VDC/AC
| Obwody: | 10 obwodów |
|---|---|
| Obecna ocena: | 5 A na obwód |
| Ocena napięcia: | 220VDC/AC lub więcej |
JINPAT 6-polarny pierścień ślizgowy na rtęć 1000 RPM z 6 kanałami do stabilnego zasilania i przekazywania sygnału
| Liczba słupów: | 6 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość: | 1000 rpm |
| Temperatura pracy: | -30℃~ +60℃ |
Zintegrowany pierścień ślizgowy JINPAT, elektryczny + USB+HDMI+Ethernet
| Moc światła: | 23dBm |
|---|---|
| Typ średni: | Powietrze |
| Tatal: | 36 CKT |
5 obwodów Pancake Slip Ring z rotacją 360° i napięciem 24VAC/DC dla niezawodnej transmisji elektrycznej
| Obwody: | 5 obwodów |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 24VAC/DC |
| Aktualna ocena: | 1A na obwód |
Przeciwko otarciu przez otwór obrotowy pierścień ślizgowy Różne konstrukcje
| Liczba obwodów: | 6 |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 5A na przewód |
| napięcie: | 380v |
2A na przewód z 24 obwodami z 100 obr./min.
| Cechy: | solidny otwór |
|---|---|
| Liczba obwodów: | 24 |
| Aktualna ocena: | 2A na przewód |
Przez otwór elektryczny pierścień ślizgowy 60 mm 300 obrotów na minutę
| Wewnętrzna średnica: | Φ60mm |
|---|---|
| Prędkość robocza: | 0 ~ 300 obr./min |
| Materiał kontaktowy: | Metal szlachetny |

